Her çağdaş kadın minimum kozmetik ürünleri kullanarak ve günlük bakım prosedürlerine ihtiyaç duymadan hoş görünmek ister. Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçek oluyor! Yumi Lashes, kirpik geliştirme güzellik dünyasının gerçek bir devrimidir. İsviçre’de üretilen ve artık bütün Avrupa ülkelerinde ün kazanan Yumi Lashes prosedürü şimdi de Türkiye kirpik hizmetleri piyasasına sunuldu. Yumi Lashes, sadece yetkili uzman tarafından gerçekleştirilen ve sonunda daha iri göz görünümü, kalınlaşmış,sıklaşmış kirpik ve kalkmış göz kapakları etkisi sağlayan, 5 adımdan oluşan bir prosedürdür.
Yumi Lashes; pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir. Yumi Lashes; kirpiklerinize 2 – 3 ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar. Yumi Lashes işlemi, her zaman mükemmel görünmek isteyen kadınlar için yine bir kadın tarafından üretilmiştir. Herkes çarpıcı bakışlar ve uzun kirpiklere sahip olmak ister. Yumi Lashes, kesinlikle zararsızdır ve geliştirilen en son kozmetik teknolojilerinin başarılı bir uyumudur. Yumi Lashes işlemi, Avrupa ve Rus standartlarına uygundur ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Yumi Lashes teknolojisi bir İsviçre şirketi tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada bu prosedürün bir benzeri yoktur. Yumi Lashes İstanbul Bayisi olarak sizleri Yumilashes ile tanışmaya bekliyoruz.
Yumi Lashes beş adımdan oluşan bir işlemdir. Her işlem, doğal kirpiklere özel malzemeler kullanılarak sadece ve sadece uzman tarafından uygulanır.